Atribuită
Cumpărare directă
Serviciile de înhumare perioada 01 mai -31dec.2023, cu prelungire 4 luni -2024 pt. decedati
- Număr anunț
- DA33050694
- Autoritate contractantă
- Centrul de ingrijire pentru persoane virstnice Arad (CUI 3519887)
- Furnizor / câștigător
- IN MEMORIAM SRL (CUI 3861404)
- Cod CPV
- 98370000-7 · Servicii funerare si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.900 RON
- Valoare atribuită
- 2.900 RON
- Data publicării
- 19.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 20.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.