Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare a protectiei antivirus,anti-malware,anti-spam, anti-spyware, anti-phishing, a

Număr anunț
DA33051796
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA (CUI 4784130)
Furnizor / câștigător
RO ET CO INTERNATIONAL SA (CUI 3736380)
Cod CPV
48760000-3 · Pachete software de protectie antivirus (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.160 RON
Valoare atribuită
8.160 RON
Data publicării
19.04.2023 00:00
Data finalizării
20.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.160 RON

din 8.160 RON estimat