Atribuită
Cumpărare directă
filtru masca gaze A2B2E2K2P3 R D
- Număr anunț
- DA33051843
- Autoritate contractantă
- SC APA SERV SA (CUI RO22224874)
- Furnizor / câștigător
- SAS DESIGN TEAM SRL (CUI 30118114)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.100 RON
- Valoare atribuită
- 8.100 RON
- Data publicării
- 19.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 21.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.