Atribuită Cumpărare directă

registre 100 file , registre 200 file

Număr anunț
DA33051895
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Judeteana Satu Mare (CUI 3896593)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
22810000-1 · Registre din hartie sau din carton (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148,84 RON
Valoare atribuită
148,84 RON
Data publicării
19.04.2023 00:00
Data finalizării
20.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

148,84 RON

din 148,84 RON estimat