Atribuită Cumpărare directă

Ac Biopsie Osteomedulara , Ace biopsie osoasa 8G X15CM

Număr anunț
DA33051917
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
Furnizor / câștigător
NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
Cod CPV
33920000-5 · Echipament si accesorii pentru autopsie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.341 RON
Valoare atribuită
10.341 RON
Data publicării
19.04.2023 00:00
Data finalizării
24.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.341 RON

din 10.341 RON estimat