Atribuită Cumpărare directă

Bec LED Osram Value Classic B, E14, 7W (60W), 806 lm, lumina neutra (4000K)

Număr anunț
DA33052103
Autoritate contractantă
SEMINARUL TEOLOGIC SF.AP. ANDREI Galati (CUI 3264538)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
31531000-7 · Becuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
301,86 RON
Valoare atribuită
301,86 RON
Data publicării
19.04.2023 00:00
Data finalizării
20.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

301,86 RON

din 301,86 RON estimat