Atribuită Cumpărare directă

Pachet materiale intretinere

Număr anunț
DA33052201
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA FARAGAU (CUI 29034060)
Furnizor / câștigător
MOLDVIOCOM SRL (CUI 5076190)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
973,12 RON
Valoare atribuită
973,12 RON
Data publicării
19.04.2023 00:00
Data finalizării
20.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

973,12 RON

din 973,12 RON estimat