Atribuită Cumpărare directă

Servicii cazare fara mic dejun Continental Forum Arad

Număr anunț
DA33052569
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC ARAD (CUI 3519720)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
Cod CPV
55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117.660,55 RON
Valoare atribuită
117.660,55 RON
Data publicării
19.04.2023 00:00
Data finalizării
20.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117.660,55 RON

din 117.660,55 RON estimat