Atribuită Cumpărare directă

PANZA FIERASTRAU CIRC.300X96X30 PT.LEMN

Număr anunț
DA33052633
Autoritate contractantă
TEATRUL NATIONAL TARGU MURES (CUI 4322874)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
42675100-9 · Piese pentru ferastraie cu lant (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,76 RON
Valoare atribuită
100,76 RON
Data publicării
19.04.2023 00:00
Data finalizării
20.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,76 RON

din 100,76 RON estimat