Atribuită Cumpărare directă

GALEATA PLASTIC CU CAPAC SI PEDALA 10-12 L (ALB), Saci menajeri negri 35 litri-50X70X0,06

Număr anunț
DA33053310
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
MONDOCHIM SRL (CUI 16851518)
Cod CPV
39224330-0 · Galeti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.458,80 RON
Valoare atribuită
23.458,80 RON
Data publicării
20.04.2023 00:00
Data finalizării
24.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.458,80 RON

din 23.458,80 RON estimat