Atribuită Cumpărare directă

Revizie periodica Mercedes-Benz Actros A-29638 Borcea

Număr anunț
DA33056179
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01812 (CUI 24352365)
Furnizor / câștigător
DAIMLER TRUCK & BUS ROMANIA S.R.L. (CUI 41032158)
Cod CPV
50114200-9 · Servicii de intretinere a camioanelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.676,29 RON
Valoare atribuită
1.676,29 RON
Data publicării
20.04.2023 00:00
Data finalizării
26.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.676,29 RON

din 1.676,29 RON estimat