Atribuită Cumpărare directă

lapte,unt,smantana,dots

Număr anunț
DA33057068
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT PRICHINDEII VESELI HUEDIN (CUI 17966990)
Furnizor / câștigător
FRIESLANDCAMPINA ROMÂNIA S.A. (CUI 6632642)
Cod CPV
15511500-8 · Lapte integral (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.982,32 RON
Valoare atribuită
1.982,32 RON
Data publicării
20.04.2023 00:00
Data finalizării
21.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.982,32 RON

din 1.982,32 RON estimat