Atribuită Cumpărare directă

PACHET CARNE SI PREPARATE DIN CARNE - LICEUL CU PROGRAM SPORTIV

Număr anunț
DA33057388
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV (CUI 5102249)
Furnizor / câștigător
CARMANGERIA JUPÂNUL S.R.L. (CUI 46573960)
Cod CPV
15131400-9 · Produse pe baza de carne de porc (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
181,76 RON
Valoare atribuită
181,76 RON
Data publicării
20.04.2023 00:00
Data finalizării
21.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

181,76 RON

din 181,76 RON estimat