Atribuită Cumpărare directă

Tabla alba magnetica whiteboard 90x120 90 x 120 90*120 cm rama aluminiu si tavita pentru markere B4U

Număr anunț
DA33058751
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02532 BUCURESTI (CUI 4266812)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30195900-1 · Table de scris albe si table magnetice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
195,78 RON
Valoare atribuită
195,78 RON
Data publicării
20.04.2023 00:00
Data finalizării
21.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

195,78 RON

din 195,78 RON estimat