Atribuită Cumpărare directă

Servicii internet - ISCIR

Număr anunț
DA33058894
Autoritate contractantă
INSPECTIA DE STAT PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE SI INSTALATIILOR DE RIDICAT - ISCIR (CUI 9731330)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72411000-4 · Furnizori de servicii de internet (ISP) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.800 RON
Valoare atribuită
40.800 RON
Data publicării
20.04.2023 00:00
Data finalizării
24.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.800 RON

din 40.800 RON estimat