Atribuită Cumpărare directă

ALBUNORM 200G/L SOL PERF X 50ML (ALBUMINA UMANA)

Număr anunț
DA33061170
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33141540-7 · Albumina (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.089 RON
Valoare atribuită
13.089 RON
Data publicării
20.04.2023 00:00
Data finalizării
21.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.089 RON

din 13.089 RON estimat