Atribuită Cumpărare directă

ADV1357846 si ADV1357597

Număr anunț
DA33061308
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
Furnizor / câștigător
SELADO COM SRL (CUI 15250579)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.088 RON
Valoare atribuită
8.088 RON
Data publicării
20.04.2023 00:00
Data finalizării
21.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.088 RON

din 8.088 RON estimat