Atribuită
Cumpărare directă
Modernizarea sistemului de iluminat public stradal în Comuna Iacobeni, judetul Suceava
- Număr anunț
- DA33061450
- Autoritate contractantă
- COMUNA IACOBENI (PRIMARIA COMUNEI IACOBENI) (CUI 4307114)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 45316110-9 · Instalare de echipament de iluminare stradala (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 716.491,41 RON
- Valoare atribuită
- 716.491,41 RON
- Data publicării
- 20.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 24.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.