Atribuită Cumpărare directă

Pachet cu piese de schimb si consumabile ptr. motounelte

Număr anunț
DA33062102
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC CENTRALE TERMICE SI ADMINISTRARE FOND LOCATIV (CUI 14867658)
Furnizor / câștigător
FORESTER SRL (CUI 12489815)
Cod CPV
16820000-9 · Piese pentru utilaje forestiere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
746,22 RON
Valoare atribuită
746,22 RON
Data publicării
20.04.2023 00:00
Data finalizării
21.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

746,22 RON

din 746,22 RON estimat