Atribuită Cumpărare directă

NOBIVAC,4446(129)-BOLI INFECTIOASE

Număr anunț
DA33062976
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
Furnizor / câștigător
VETRO SOLUTIONS S.A. (CUI 30740124)
Cod CPV
33651600-4 · Vaccinuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
967,10 RON
Valoare atribuită
967,10 RON
Data publicării
20.04.2023 00:00
Data finalizării
21.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

967,10 RON

din 967,10 RON estimat