Atribuită
Cumpărare directă
Masina insurubat/gaurit cuplu reglabil acumulator GSR18V-50 mandrina 460/1800rpm 50Nm 18V/2x5.0Ah BL
- Număr anunț
- DA33063013
- Autoritate contractantă
- COMUNA FOLTESTI (CONSILIUL LOCAL FOLTESTI) (CUI 3126802)
- Furnizor / câștigător
- TRITON SRL (CUI 7424364)
- Cod CPV
- 44510000-8 · Scule (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.142,01 RON
- Valoare atribuită
- 1.142,01 RON
- Data publicării
- 20.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 24.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.