Atribuită
Cumpărare directă
SET PHOENIX
- Număr anunț
- DA33063558
- Autoritate contractantă
- Scoala cu clasele I-VIII Galbenu (CUI 17378923)
- Furnizor / câștigător
- AMA FORTUNA SPORTS SRL (CUI 34310553)
- Cod CPV
- 37410000-5 · Echipament pentru sporturi in aer liber (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 928,59 RON
- Valoare atribuită
- 928,59 RON
- Data publicării
- 20.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 21.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.