Atribuită Cumpărare directă

SEPTOLETE OMNI

Număr anunț
DA33063583
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GAESTI (CUI 24125133)
Furnizor / câștigător
MEDIMFARM SA (CUI 1359259)
Cod CPV
33670000-7 · Medicamente pentru sistemul respirator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
297,50 RON
Valoare atribuită
297,50 RON
Data publicării
20.04.2023 00:00
Data finalizării
21.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

297,50 RON

din 297,50 RON estimat