Atribuită Cumpărare directă

Achiz. serv. publicare anunt tip erata licit. publica pt inchiriere plaje

Număr anunț
DA33063804
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE (CUI RO24326056)
Furnizor / câștigător
ZIUA TOMIS SRL (CUI 18395493)
Cod CPV
92400000-5 · Servicii de agentii de presa (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.628,50 RON
Valoare atribuită
1.628,50 RON
Data publicării
20.04.2023 00:00
Data finalizării
21.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.628,50 RON

din 1.628,50 RON estimat