Atribuită
Cumpărare directă
Fluid corector cu uscare rapida, aplicator cu pensula
- Număr anunț
- DA33064084
- Autoritate contractantă
- CANCELARIA PRIM-MINISTRULUI (CUI 46414469)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI 10839469)
- Cod CPV
- 30192900-0 · Dispozitive de corectare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 100,40 RON
- Valoare atribuită
- 100,40 RON
- Data publicării
- 20.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 21.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.