Atribuită Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE IMPRIMANTA

Număr anunț
DA33064222
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BIRGAUANI JUDETUL NEAMT (CUI 17775940)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.689,07 RON
Valoare atribuită
2.689,07 RON
Data publicării
20.04.2023 00:00
Data finalizării
21.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.689,07 RON

din 2.689,07 RON estimat