Atribuită Cumpărare directă

Achizitie combustibil

Număr anunț
DA33064250
Autoritate contractantă
COMUNA DRAGUTESTI (CUI 4510436)
Furnizor / câștigător
GASFIVAL SRL (CUI 18191698)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
259,60 RON
Valoare atribuită
259,60 RON
Data publicării
20.04.2023 00:00
Data finalizării
21.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

259,60 RON

din 259,60 RON estimat