Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Atribuită
Cumpărare directă
Mobilier bucatarie realizat din PAL melaminat cu fronturi din MDF vopsit lucios o fata. Lungime mobi
- Număr anunț
- DA33066121
- Autoritate contractantă
- Comuna Dumitrita (CUI 15050988)
- Furnizor / câștigător
- SCHREINER & CO SRL (CUI 12388896)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.823,53 RON
- Valoare atribuită
- 8.823,53 RON
- Data publicării
- 21.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 24.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.