Atribuită Cumpărare directă

Q2612A (12A) CARTUS TONER BLACK (2000 PAG) ORIGINAL HP LJ 1010 1015 1018 1020 1022 3015 M1005 OEM

Număr anunț
DA33066155
Autoritate contractantă
JUDETUL IASI (CUI 4540712)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.093,12 RON
Valoare atribuită
1.093,12 RON
Data publicării
21.04.2023 00:00
Data finalizării
24.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.093,12 RON

din 1.093,12 RON estimat