Atribuită Cumpărare directă

Trofeu din rasina 3D argintiu cu soclu din lemn negru

Număr anunț
DA33068181
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
BOGRAVE Advertising SRL (CUI 14988323)
Cod CPV
39298700-4 · Trofee (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.235,20 RON
Valoare atribuită
11.235,20 RON
Data publicării
21.04.2023 00:00
Data finalizării
24.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.235,20 RON

din 11.235,20 RON estimat