Atribuită Cumpărare directă

Asigurare auto RCA + CASCO 12 LUNI - pentru C.M.J. Brasov

Număr anunț
DA33070148
Autoritate contractantă
Judetul Brasov (CUI 4384150)
Furnizor / câștigător
DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI (CUI 26595999)
Cod CPV
66518100-5 · Servicii de brokeraj de asigurari (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.653,90 RON
Valoare atribuită
6.653,90 RON
Data publicării
21.04.2023 00:00
Data finalizării
24.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.653,90 RON

din 6.653,90 RON estimat