Atribuită Cumpărare directă

ELECTROPOMPA CENTRIFUGA XVM 15-5/4

Număr anunț
DA33070785
Autoritate contractantă
COMUNA ZATRENI (PRIMARIA COMUNEI ZATRENI JUD. VALCEA) (CUI 2541380)
Furnizor / câștigător
HIDROSUD SRL (CUI 24884931)
Cod CPV
42122430-3 · Pompe centrifuge (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.289,53 RON
Valoare atribuită
4.289,53 RON
Data publicării
21.04.2023 00:00
Data finalizării
24.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.289,53 RON

din 4.289,53 RON estimat