Atribuită Cumpărare directă

SERVICIU CONSTATARE DEFECTIUNI LA INSTALATIA ELECTRICA DG3 MITUBISHI S4S-61 SD

Număr anunț
DA33072074
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
WATERMOTA SRL (CUI 22721199)
Cod CPV
50116100-2 · Servicii de reparare a sistemelor electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.102,79 RON
Valoare atribuită
2.102,79 RON
Data publicării
21.04.2023 00:00
Data finalizării
25.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.102,79 RON

din 2.102,79 RON estimat