Atribuită Cumpărare directă

Asigurare camin cultural Valea Nucarilor

Număr anunț
DA33072470
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA NUCARILOR (CUI 4508789)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66515200-5 · Servicii de asigurare a bunurilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
869,19 RON
Valoare atribuită
869,19 RON
Data publicării
21.04.2023 00:00
Data finalizării
24.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

869,19 RON

din 869,19 RON estimat