Atribuită Cumpărare directă

Modernizare curte Camin Cultural, satul Aricestii Rahtivani

Număr anunț
DA33072528
Autoritate contractantă
PRIMARIA ARICESTII RAHTIVANI (CUI 2842927)
Furnizor / câștigător
ALCRISOF LINE S.R.L. (CUI 45790260)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
78.463,15 RON
Valoare atribuită
78.463,15 RON
Data publicării
21.04.2023 00:00
Data finalizării
24.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

78.463,15 RON

din 78.463,15 RON estimat