Atribuită Cumpărare directă

achizitie servicii de actualizare on – line a bazei legislative

Număr anunț
DA33072537
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA BRASOV (CUI 14206842)
Furnizor / câștigător
CENTRUL TERITORIAL DE CALCUL ELECTRONIC SA (CUI 2040729)
Cod CPV
75111200-9 · Servicii legislative (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.015 RON
Valoare atribuită
1.015 RON
Data publicării
21.04.2023 00:00
Data finalizării
24.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.015 RON

din 1.015 RON estimat