Atribuită Cumpărare directă

PANOU BORDURAT 3.2*2000*2500;OTEL BETON 12*12000

Număr anunț
DA33072590
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
BIAYANNIS & CO SRL (CUI 32392255)
Cod CPV
44316400-2 · Articole de fierarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
506,30 RON
Valoare atribuită
506,30 RON
Data publicării
21.04.2023 00:00
Data finalizării
24.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

506,30 RON

din 506,30 RON estimat