Atribuită
Cumpărare directă
Robinet sertar pana, tijă ascendentă, Dn 200, Pn 25( ref 439/06.04.2023)
- Număr anunț
- DA33072752
- Autoritate contractantă
- THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI RO33620670)
- Furnizor / câștigător
- INDUSTRIAL VALVES SRL (CUI 15526373)
- Cod CPV
- 42131000-6 · Robinete si vane (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.490 RON
- Valoare atribuită
- 5.490 RON
- Data publicării
- 21.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 24.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.