Atribuită
Cumpărare directă
Achiz. serv. publicare anunt participare Etapa II licit. publica pt inchiriere plaje
- Număr anunț
- DA33072770
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE (CUI RO24326056)
- Furnizor / câștigător
- ZIUA TOMIS SRL (CUI 18395493)
- Cod CPV
- 92400000-5 · Servicii de agentii de presa (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.506 RON
- Valoare atribuită
- 6.506 RON
- Data publicării
- 21.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 24.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.