Atribuită Cumpărare directă

REVIZIE B83WTB

Număr anunț
DA33072899
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL BUCURESTI (CUI 4340633)
Furnizor / câștigător
EURO PARTS DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 29405223)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
606,75 RON
Valoare atribuită
606,75 RON
Data publicării
21.04.2023 00:00
Data finalizării
24.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

606,75 RON

din 606,75 RON estimat