Atribuită
Cumpărare directă
DERMOVATE 0,5 mg/g X 1 UNGUENT CUTIE CU 1 TUB AL X 25 G UNGUENT
- Număr anunț
- DA33072993
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Salonta (CUI 4287947)
- Furnizor / câștigător
- MEDIMFARM SA (CUI 1359259)
- Cod CPV
- 33631500-7 · Corticosteroizi de uz dermatologic si preparate dermatologice (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 151,20 RON
- Valoare atribuită
- 151,20 RON
- Data publicării
- 21.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 26.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.