Atribuită Cumpărare directă

Electrozi sudura ESE-B invelis-bazic (AWS E7018) 3.2X350mm 5.0kg ENERGO ZZ

Număr anunț
DA33073361
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI (CUI RO23973046)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
626,90 RON
Valoare atribuită
626,90 RON
Data publicării
21.04.2023 00:00
Data finalizării
24.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

626,90 RON

din 626,90 RON estimat