Atribuită Cumpărare directă

Hartie igienica ZEWA, 3 straturi + HARTIE IGIENICA 2 STRATURI + ROLA PROSOP HARTIE BUCATARIE 100M

Număr anunț
DA33073517
Autoritate contractantă
Primaria Turnu Magurele (CUI 4253731)
Furnizor / câștigător
MB SILVER IMPEX SRL (CUI 17679845)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.051,76 RON
Valoare atribuită
8.051,76 RON
Data publicării
21.04.2023 00:00
Data finalizării
24.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.051,76 RON

din 8.051,76 RON estimat