Atribuită Cumpărare directă

Contractarea serviciilor de internet pentru 540 de tablete. Oras Rovinari

Număr anunț
DA33073624
Autoritate contractantă
ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
72400000-4 · Servicii de internet (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.880 RON
Valoare atribuită
47.880 RON
Data publicării
21.04.2023 00:00
Data finalizării
24.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.880 RON

din 47.880 RON estimat