Atribuită Cumpărare directă

Camera video Sony HDRCX450, Full-HD, Negru Cod Podus: [HDRCX450B.CEN] + trepied foto

Număr anunț
DA33073735
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
32333200-8 · Camere video (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.319,31 RON
Valoare atribuită
1.319,31 RON
Data publicării
21.04.2023 00:00
Data finalizării
24.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.319,31 RON

din 1.319,31 RON estimat