Atribuită Cumpărare directă

SABOTI FRANA DUSTER/DOKKER

Număr anunț
DA33073773
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0991 Bucuresti (CUI 24189404)
Furnizor / câștigător
MATEROM SRL (CUI 10302235)
Cod CPV
34322500-5 · Saboti de frana (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
498,78 RON
Valoare atribuită
498,78 RON
Data publicării
21.04.2023 00:00
Data finalizării
25.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

498,78 RON

din 498,78 RON estimat