Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie serviciu reparatie paratrasnet la Judecatoria Saveni
- Număr anunț
- DA33075133
- Autoritate contractantă
- Tribunalul Botosani (CUI 4557919)
- Furnizor / câștigător
- Vertical Alpin BL SRL-D (CUI 36944565)
- Cod CPV
- 31216200-5 · Paratrasnete (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.750 RON
- Valoare atribuită
- 5.750 RON
- Data publicării
- 24.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 25.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.