Atribuită Cumpărare directă

Oglinda prindere perete antivandalism inox 600x400 mm - 15 buc

Număr anunț
DA33075335
Autoritate contractantă
PENITENCIAR SPITAL BUCURESTI RAHOVA (CUI 15249612)
Furnizor / câștigător
GREEN CLEAN HYGIENE SRL (CUI 36491421)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.750 RON
Valoare atribuită
3.750 RON
Data publicării
24.04.2023 00:00
Data finalizării
25.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.750 RON

din 3.750 RON estimat