Atribuită Cumpărare directă

LANBERG CABLE UTP CAT.5E 305M WIRE CU BLUE, ORANGE, BLACK, GREEN

Număr anunț
DA33075870
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
32421000-0 · Cabluri de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.793,55 RON
Valoare atribuită
1.793,55 RON
Data publicării
24.04.2023 00:00
Data finalizării
25.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.793,55 RON

din 1.793,55 RON estimat