Atribuită
Cumpărare directă
INLOCUIRE REGULATOR PRESIUNE GAZ(Lucrari de instalatii pentru cladiri)
- Număr anunț
- DA33076591
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
- Furnizor / câștigător
- ELGAZ ARAD (CUI 1708316)
- Cod CPV
- 45333100-1 · Lucrari de instalare de regulatoare de gaz (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.714,28 RON
- Valoare atribuită
- 7.714,28 RON
- Data publicării
- 24.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 26.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.